Kahvia tarjottiin tunnustuspalkinnon kunniaksi

K-Supermarket Jääli tarjosi asiakkailleen kahvia Kiimingin – Jäälin vesienhoitoyhdistyksen saaman Kestävän kehityksen tunnustuspalkinnon kunniaksi. Samalla yhdistyksen edustajat esittelivät pysyvällä esittelypisteellään yhdistyksen toimintaa. Kahville ja keskusteluihin pysähtyi parisataa asiakasta. Jotkut lupautuivat myös uusiksi jäseniksi. Yleisin kommentti kahvittelijoilta kuului: ”Teette hyvää työtä”!kahvitarjoilu-020217-pk

Posted on 3 helmikuun, 2017, in Ajankohtaista and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Jätä kommentti.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggaajaa tykkää tästä: