Multivisio kertoo yhdistyksen toiminnasta

Yhdistyksen toimintaa kuvaava multivisioesitys on julkaistu Youtubessa osoitteessa https://www.youtube.com/watch?v=O-SCo2ZYXkU&feature=youtu.be . Videon on toimittanut talkootyönä Kari Arontie. Esityksessä on käytetty sekä Arontien että muiden yhdistyksessä toimivien kuvavalikoimaa. Multivisioon pääsee myös älypyhelimella ja tabletilla yhdistyksen julkaisuihin tulevan QR-koodin avulla. Esitys kestää noin viisi minuuttia.

Posted on 31 toukokuun, 2015, in Ajankohtaista and tagged , . Bookmark the permalink. Jätä kommentti.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggaajaa tykkää tästä: