Yhteistyö K-Supermarket Jäälin kanssa jatkuu

K-Supermarket Jääli jatkaa yhteistyötä vesienhoitoyhdistyksen kanssa. Tärkein tukimuoto on Jäälinjärvi-muovikassien myynti. Kasseista saatava pieni lisähinta tavalliseen kassiin verrattuna tulee yhdistyksen hyväksi. Vastaavasti K-Supermarket Jääli näkyy yhdistyksen julkisessa toiminnassa. Yhteistyö on erittäin merkittävä yhdistyksen toiminnan omarahoituksen kannalta.

Posted on 27 toukokuun, 2014, in Ajankohtaista and tagged , . Bookmark the permalink. Jätä kommentti.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggaajaa tykkää tästä: